м.Київ, вул.Ломоносова, 46/1, ЖК ЛІКОГРАД, Голосіївський р-н. Метро "Виставковий центр"

Часи роботы : Пн-Пт- з 8-00 до 20-00. Сб - з 9-00 до 18-00. Нд - вихідний.
  Телефони : (050)-477-77-25; (098)-188-03-00; (044)-334-48-95;

Статті та новини

«Профілактичний гінекологічний огляд +» нова послуга для найвимогливіших до себе пацієнтів.

У послугу входять: огляд, консультація, забір матеріалу для аналізу (аналізи: ПАП-тест і мікроскопія), розширена кольпоскопія, УЗД органів малого таза, УЗД молочних і щитовидної залози, дзвінок лікаря за результатами аналізів. Вартість послуги – 1600 грн.
Ваша чиста економія від комплексної послуги – 360 грн.!

Читати далі

Коли потрібно звертатися до гінеколога?

Консультація нашого доктора – Гижко Олени Михайлівни.

Коли потрібно звертатися до гінеколога?

Перш за все – це планове відвідування гінеколога.

Як часто? Без скарг і без гінекологічних захворювань, які вимагають спостереження, досить з’являтися у лікаря 1 раз на рік.

Як підготуватися до прийому? Прийняти душ, надіти свіже нижню білизну, бажано спорожнити кишечник і сечовий міхур, за 24 години до відвідування гінеколога уникати статевих контактів і місцевих гінекологічних процедур, взяти з собою результати попередніх досліджень, якщо вони є.

Що повинен робити лікар? Зустріти Вас в доброму гуморі, доброзичливо спілкуватися, провести грунтовну розмову, з’ясувати скарги, медичну історію вашого життя і захворювань. Оглянути Вас, встановити тип складання, особливості росту волосся, зміни на шкірі, провести огляд зовнішніх статевих органів і огляд в дзеркалах, добре коли доктор виконує кольпоскопію, якщо є необхідність – робить скринінгові дослідження, виконати бімануальногодослідження. Якщо жінка з ожирінням, є вказівки в скаргах на захворювання, які вимагають УЗД, їй виконується ультразвукова діагностика органів малого таза. В кінці прийому лікар зобов’язаний видати Вам документи з результатами проведених досліджень, оформленими у відповідність до вимог країни, в якій Ви обстежувалися, бажано з рекомендаціями.

Читати далі