м.Київ, вул.Ломоносова, 46/1, ЖК ЛІКОГРАД, Голосіївський р-н. Метро "Виставковий центр"

Часи роботы : Пн-Пт- з 8-00 до 20-00. Сб - з 9-00 до 18-00. Нд - вихідний.
  Телефони : (050)-477-77-25; (098)-188-03-00; (044)-334-48-95;

 • Консультація провідного <span>акушера-гінеколога</span>

  Консультація провідного акушера-гінеколога

  Якщо потрібна консультація профессіонала, то тобі до нас!

  Наші послуги
 • <span>Aкушер-гінеколог </span> <span></span>

  Aкушер-гінеколог

  Консультація з оглядом і забором матеріалу для аналізу

  Наші послуги
 • Консультація акушера-гінеколога<span></span>

  Консультація акушера-гінеколога

  за результатами досліджень

  Наші послуги
Записатися на прийом до лікаря

Loading...

Медичний центр Матуся - затишний, домашній, турботливий

Вузькопрофільний медичний центр жіночого здоров'я. Надає послуги гінеколога, гінеколога-ендокринолога, репродуктолога, онкогинеколога, підліткового гінеколога, послуги ультразвукової діагностики, кольпоскопії і радіохвильової хірургії. Формат центру - камерний медичний центр біля дому.

Якісні послуги

Використовуючи найсучасніші методи діагностики і лікування, а також високоефективне обладнання, наші лікарі керуються принципами доказової медицини. Основними пріоритетами Центру є бездоганне надання медичної допомоги поряд з високими стандартами якості обслуговування пацієнтів

Найкраще обладнання

У розпорядженні наших докторів найсучасніша апаратура ультразвукової діагностики, кольпоскоп, новітнє обладнання для радіохвильової хірургії.

Кваліфіковані працівники

Прийом ведуть акушери-гінекологи - лікарі тільки вищої категорії зі стажем роботи від 15 до 28 років. Наші лікарі володіють найсучаснішими методами діагностики і лікування.

Найнижчі ціни

На сьогодні наш медичний центр надає послуги за найнижчими цінами в м.Києві. При цьому, діють постійні знижки для різних категорій населення і акції на окремі види медичних послуг.

Наши Доктора

Селіков Борис Федорович

Кардіолог. Лікар вищої категорії. Стаж роботи – 32 роки. Володіє всіма методами функціональної діагностики в кардіології. Кардіологічний профіль: ішемічна хвороба серця (ІХС); стенокардія; гіпертонічна хвороба; придбані і деякі вроджені вади…

Гижко Олена Михайлівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, стаж роботи – 28 років. У своїй роботі використовує сучасні методи діагностики, в т.ч. кольпоскопію, УЗД. Користується принципами доказової медицини. На високому професійному рівні консультує з…

Акції та новини

Відгуки наших клієнтів

 • Олена Михайлівна, спасибі Вам величезне! 💐 Уважна, доброзичлива, спокійно і легко відповідає на всі питання, заспокоїть, підтримає. Низький уклін Вам за Вашу роботу! Успіху і процвітання! 😇🙏 Я знайшла свого доктора і всім рекомендую!

 • Рекомендую лікаря 👌👌👌 Не шукають лишніх хвороб, все чітко, на будь які запитання повні відповіді. Олена Михайлівна дуже приємна і уважна. Я залишилася дуже задоволеною що звернулася до "Матусі".

 • Дорогі жінки, якщо у вас ще немає свого лікаря гінеколога, рекомендую центр Матуся. Олена Михайлівна професіонал! дуже уважний і чуйна людина! У центрі привітний адміністратор, найсучасніше обладнання, чіткий протокол прийому (що теж дуже важливо)

 • Рекомендую медичний центр !! Висококваліфіковані фахівці, які завжди дуже чітко поставлять вам діагноз і пропишуть схему лікування / відновлення. Порекомендують підтримуючу терапію і просто морально надихнуть бути здоровими :) А Олена Михайлівна-це рятівник! Лікар, рівня якого дуже складно знайти не тільки в Україні, але і в Росії. Детально вивчить вашу ситуацію і також ретельно пропише рекомендації, а якщо у вас виникли якісь запитання-із задоволенням пояснить що до чого) Повністю довіряю! 👍

 • Лікар гінеколог Гижко Олена Михайлівна дуже добра і душевна людина. У неї за плечима 35 річний стаж. Я її знаю вже 19 років. Дуже хороший фахівець в своїй справі. Спасибі, Вам Олена Михайлівна!

 • Центр, створений з материнською любов'ю і турботою, прагненням допомогти якомога більшій кількості людей!

 • Гижко Олена Михайлівна творить чудеса! Дуже рекомендую цього фахівця, завжди уважна, сучасний підхід до вирішення проблем і головне - це результат!

 • Олена Михайлівна чудовий фахівець! Уважний, грамотний, чуйний доктор! Вона допомогла народиться моїм дітям, племінникам і хрещеникам. Я дуже вдячна Олені Михайлівні за увагу останні 11 років)

 • 10 років я шукала СВОГО ЛІКАРЯ і словами неможливо описати, як я рада нашій зустрічі! За цей час я змінила 7 лікарів і ніхто з них не зміг мені допомогти, на відміну від них Олені Михайлівні вистачило півроку! Спеціаліст з великої літери! Чуйна і уважна, завжди на зв'язку. "Матуся" - її маленьке віддзеркалення. У клініці чудовий персонал, дуже затишно, а головне все технологічно. Бажаю тільки процвітання і якомога більше вдячних пацієнтів!